Translate

sobota, 21 września 2013

PŁYTKI CEGIEŁKI i wszystko co chcecie o nich wiedzieć :)


Po raz kolejny podejmuje temat cegiełek. Mam nadzieję, że zostanie on w tym artykule wyczerpany.
Ze względu na bardzo dużą ilość informacji i zdjęć podzieliłam go na 3 części :

część I   - lista płytek cegiełek z niskiej i średniej półki cenowej 
część II  - lista płytek cegiełek z wyższej półki cenowej
część III - kilka informacji i porad jak układać i co można zrobić z płytkami cegiełkami.

Mogliście się już natknąć na post o tych płytkach na blogu wnętrzarka i w związku ze sporym zainteresowaniem i dużą ilością pytań postanowiłam uaktualnić informacje i dodać kilka "porad" dotyczących  ich stosowania.
Jak zwykle na domorankingu postaram się utworzyć listę najciekawszych propozycji i uszeregować według kryteriów ceny, wyglądu i jakości. Postaram się również wskazać główne różnice pomiędzy nimi, takie jak wypukłości, rodzaj powierzchni i krawędzi. Tym razem proszę nie sugerować się zbytnio miejscem płytki w rankingu, ponieważ każda z kolekcji cegiełkowych (poza klasyczną wypukłą białą) różni się bardzo indywidualnymi, niepowtarzalnymi cechami jak kolory, subtelności faktury itp. Nie sposób porównać złotą płytkę Maiolika z kremową Zola, a obie kwalifikują się do nazwania ich cegiełkami.

Uwaga ! Podane ceny należy traktować orientacyjnie i  brać pod uwagę datę opublikowania posta (wrzesień 2013r.). Również kolekcja płytek może z czasem ulec zmianie albo być wycofana z produkcji. Mam jednak nadzieję, że podane tu informacje stanowią wartościowy materiał dla Państwa potrzeb :).
Zdjęcia zamieszczone w tekstach zrobiłam w sklepach z wyposażeniem wnętrz lub pochodzą ze stron wymienionych tu producentów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz