Translate

środa, 19 czerwca 2013

tapety drzewa - kolorowo


Wczoraj opublikowałam tekst o tapetach z motywem drzew w kolorystyce szaro-beżowej. Zestawienie to znajdziecie tutaj oraz na moim blogu "wnetrzarki"
Teraz jeszcze raz korzystam z tamtego bloga, żeby kontynuować ten temat w wydaniu mniej poważnym i bardziej kolorowym.

1. Tapety Harlequin, które producent proponuje w wersjach kolorowych i monochromatycznych szarościach z przeznaczeniem nie tylko do pokojów dziecięcych. 
producent : Harlequin
strona internetowa : www.harlequin.uk.com
nazwa : Boutique Silhouette
kolory : 5
miejsce zakupu : www.tapetyeli.pl2. Tapety Spoonflower, które zabawnie i z przymróżeniem oka traktują każdy temat. Na ich stronie znalazłam kilkanaście wzorow tapet mieszczących się w temacie drzew. Po wstępnej fascynacji okazało się jednak, że duża część z nich bardzo nieciekawie prezentuje sie w skali całej ściany. Raport powtarza sie zbyt często tworząc nieciekawy , gęsty, nieczytelny motyw. Wiele z nich jest jednak godnych uwagi. Strona bardzo ciekawa, inspirująca, warta przejrzenia !
producent : Spoonflower
strona internetowa : www.spoonflower.com
cena : 60$/rolka
miejsce zakupu : przez stronę spoonflower3. Wzór Fluggera z gałązkami, bardzo dekoracyjny, efektowny i delikatnie "skandynawkujący" . Na stronie Fluggera można zamówić sobie próbke tapety i sprawdzic jak wyglada we wnetrzu.
producent : Flugger
strona internetowa : flugger.pl/Farby/Tapety
nazwa : Fiona
miejsce zakupu : w sklepach Fluggera
4. A teraz tapeta Ferm Living z drzewkiem w wersji niebieskiej i szarej
producent : Ferm Living
strona internetowa : www.ferm-living.com
nazwa : family tree
miejsce zakupu : na stronie Ferm Living
cena : 67,50euro
W poszukiwaniu takich klimatów koniecznie zajrzyjcie jeszcze na blog inthelittleyellowhouse : post o tkaninach z elementami "drzewnymi"
oraz o tapetach w drzewka  (screenshot'y poniżej) :
3 komentarze:

  1. Piękne :) Pomysł na tapetę to chyba najszybsza zmiana niedużym kosztem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak drzewo to oszem ale na fototapecie, prawdziwe, nie rysowane https://www.dekowizja.pl/fototapety . Wzór super, bardzo wdzięczny jeśli chodzi o aranżację pomieszczenia całego. Można z białymi meblami i dodatkami tą zieleń ciekawie podkreślić.

    OdpowiedzUsuń